• 1
  • slider jquery
  • 3
image carousel by WOWSlider.com v8.8

چگونه از تجهیزات آتش نشانی بهره ببریم

تجهیزات مدرن آتش نشانی

از تجهیزات آتش نشانی برای کاهش شدت و میزان گسترش حریق استفاده می‌شود و آتش‌نشان‌ها را قادر می‌سازد تا به منطقه دسترسی داشته باشند و خطوط پوشش ایمنی را به طور ایمن در کنار آتش قرار دهند.

retardants طولانی که برای تحویل به آتش‌سوزی مخلوط می‌شوند شامل حدود ۸۵ درصد آب، ۱۰ درصد کود شیمیایی و ۵ درصد مواد اولیه (colorant، بازدارنده‌های خوردگی، thickener، stabilizers، bactericides و conditioners جریان)است.
 
علاوه بر این که آب موجود در آتش آتش نیز تبخیر شده‌است، کود شیمیایی در آتش آتش، نحوه سوختن، کاهش شدت آتش‌سوزی و کند کردن پیشروی آتش را تغییر می‌دهد. مقدار زمانی که retardants بلند مدت در کاهش شدت آتش‌سوزی موثر هستند و پس از آب که حاوی آب هستند از چند روز تا یک هفته یا بیشتر بسته به نوع پوشش گیاهی، سطح پوشش، بارش و عوامل دیگر متغیر است.
 
توضیح مفصل و نمایش ویدئو در مورد این که چگونه آثار آتش کننده آتش در اینجا موجود است.
 
تمام مواد مقاوم در برابر آتش که سرویس جنگل آمریکا از آن استفاده می‌کند به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته و در گروه "سازمان حفاظت از محیط‌زیست" (EPA)برای پستانداران وحشی از جمله انسان‌ها و همچنین گونه‌های آبزیان مورد آزمایش قرار گرفته‌است. با این حال، مطالعات نشان می‌دهند که یک قطره retardant کننده به طور مستقیم در جریان آب قرار دارد، ممکن است باعث غلظت کافی آمونیاک در آب شود تا به ماهی و دیگر ارگانیسم‌های آبزی افزایش یابد. در نتیجه، خدمات جنگلی آمریکا دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای را در جای خود دارد تا مانع از افتادن retardant آتش در تمام راه‌های آبی و نقشه‌برداری مناطق "اجتناب" شود که زیستگاه گونه‌های خاصی از گیاهان و حیات وحش

فروشنده لوازم آتش نشانی,کلیه لوازم آتش نشانی,وسایل و تجهیزات آتش نشانی,لوازم ایمنی آتش نشانی,بورس لوازم آتش نشانی,لوازم اطفا حریق.اطفاء حریق و آتش نشانی,تجهیزات آتش نشانی,کپسول آتش نشانی,تجهیزات ایمنی و آتش نشانی