• 1
  • slider jquery
  • 3
image carousel by WOWSlider.com v8.8

لوازم کار در ارتفاع

واردات تجهیزات ایمنی,واردات تجهیزات آتش نشانی,واردات تجهیزات کار در ارتفاع,واردات ابزار کار,واردات لوازم آتش نشانی,انواع لوازم آتش نشانی,لوازم کار در ارتفاع

واردات تجهیزات ایمنی,واردات تجهیزات آتش نشانی,واردات تجهیزات کار در ارتفاع,واردات ابزار کار,واردات لوازم آتش نشانی,انواع لوازم آتش نشانی,لوازم کار در ارتفاع
=
تجهیزات آتش نشانی یا تجهیزات اطفاء حریق طیف وسیعی از ابزار را شامل می شود، که هر کدام نقش خاصی در خاموش کردن آتش بر عهده دارند. امروزه نیز به اعمالی که برای خاموش کردن آتش انجام می شود اطفاء حریق می گویند.

سازمان آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از سیستمی یکپارچه تشکیل یافته و از نظر حقوقی و مالی و اداری مستقل بوده و در هر شهری به انجام وظایف خود می ­پردازد. از وظایف این سازمان می ­توان به آموزش اقشار جامعه در جهت بالا بردن فرهنگ عمومی و به طبع آن کاهش میزان حوادث اشاره کرد.

معمولا این سازمان زمانی که شهرواندان قادر به کنترل حادثه اتفاق افتاده نبوده و برای مهار آن نیاز به نیروی متخصص دارند وارد عمل می­شوند. با توجه به پیچدگی حوادث مهار آنها علاوه بر نیروی متخصص به تجهیزات ضروری امداد و نجات آتش نشانی هم نیاز دارد که این سازمان بدین منظور ارائه خدمات می­ کند. اهداف این سازمان با هدف کلی استقرار ایمنی پایدار در جامعه است و از دستیابی به چند هدف جزِئی تحقق می­ یابد:

نجات جان انسان ها و اموال آنها در مقابل آتش سوزی و سایر حوادث
آموزش تخصصی کارکنان سازمان و سایر داوطلبان آزاد
ایجاد و توسعه ایستگاه ها و مراکز ایمنی
نظارت بر سازمان های خصوصی فعال مانند مراکز فروش تجهیزات آتش نشانی
نظارت و کنترل ایمنی ساختمان ها
انواع ایستگاه های آتش نشانی
ایستگاه های آتش نشانی را بسته به نوع تجهیزات و تخصص افراد به سه نوع دسته بندی می­ کنند:

ایستگاه های حریق (تک منظوره)
ایستگاه های حریق و نجات (دو منظوره)
ایستگاه های پشتیبانی (سه منظوره)
هر یک از این ایستگاه ها با توجه به وظایف خود دارای تجهیزات ضروری امداد و نجات آتش نشانی متفاوت هستند که در ذیل به آن­ها اشاره شده است:

ایستگاه های حریق
کار اصلی این ایستگاه ها اطفای حریق می ­باشد ولی این بدان معنی نیست که مسئولان این ایستگاه ها صرفا به اطفای حریق می­ پردازند بلکه با توجه به ماشین ها و تجهیزات آتش نشانی پیشرفته که در آنها موجود است می توانند در مواقع نیاز به سایر حوادث نیز رسیدگی کنند. ماشین های آتش نشانی از تنوع زیادی برخوردارند که هر کدام دارای ویژگی خاص بوده و در زیر به معرفی آنها می پردازیم.

ماشین آتش نشانی پیشرو
خودرویی سنگین است که در زمان تعزام به مامویت در جلوی ناوگان خودرویی حرکت کرده و فرمانده تیم آتش نشانی در این خودرو حضور دارد و دارای دو کابین بوده وآتش نشانانی را که به محل آتش سوزی اعزام شده اند را به محل حادثه میرساند. تجهیزات ماشین آتش نشانی پیشرو شامل مخزن آب، پمپ آتش نشانی، تجهیزات الکترونیکی نجات، انواع تجهیزات آتش نشانی و … می­ باشد.

ماشین آتش نشانی پسرو
این ماشین نیز از دسته ماشین های سنگین است و فقظ دارای یک کابین بوده و به همین دلیل ظرفیت مخزن آب آن از ماشین آتش نشانی پیشرو بیشتر می ­باشد. هم چنین تجهیزات ماشین آتش نشانی پسرو پمپ و سایر تجهیزات آبرسانی نیز می ­باشد.

ماشین تانکر آب
این ماشین آتش نشانی نیز همانند دو ماشین قبلی از نوع سنگین بوده و تجهیزات ماشین آتش نشانی تانکر آن طور که از اسمش نیز پیداست فقط شامل تانکر آب بوده و در مواقعی که آتش سوزی گسترده بوده و مخزن ماشین آتش نشانی پیشرو و پسرو جوابگو نباشد مورد استفاده قرار می ­گیرد که گنجایش تانکر آن 12000 لیتر و یا بیشتر می­ باشد.

ماشین آتش نشانی لوله کشی
بر عکس سه ماشین قبلی این ماشین آتش نشانی از نوع سبک بوده و بیشتر در انجام ماموریت های کوچک مورد استفاده قرار می­ گیرد. تجهیزات ماشین آتش نشانی لوله کشی بیشتر شامل لوله های لازم جهت رساندن آب از شیر آتش نشانی به ماشین های آتش نشانی منبع دار است ولی دارای سایر تجهیزات آتش نشانی نیز می ­باشد.

ایستگاه های حریق و نجات
این ایستگاه علاوه بر ماشین های اطفاء حریق دارای تجهیزات آتش نشانی امداد و نجات ویژه ای هستند و می ­توانند در سایر حوادث همچون سیل، آوار، چاه و … امداد رسانی کنند.

ماشین آتش نشانی نجات
ماشین هایی سبک هستند و تجهیزات ماشین آتش نشانی نجات بسیار تخصصی بوده و در مواقع حساس و پیچیده مورد استفاده قرار می­ گیرند.

ایستگاه های پشتیبانی
این ایستگاه ها جهت پشتیبانی از سایر ایستگاه ها بوده و برخی تجهیزات آتش نشانی که تعدادشان کم می ­باشد و کمتر از سایر تجهیزات آتش نشانی مورد استفاده قرار می­ گیرد در این ایستگاه ها نگهداری می­ شوند تا در مواقع مورد نیاز به محل حادثه فرستاده شوند.

تجهیزات آتش نشانی این ایستگاه شامل انواع ماشین های آتش نشانی سبک و سنگین همچون خودروی بالابر 32 متری، جرثقیل فوق سنگین 55 تنی، لودر، نردبان، بیل مکانیکی، بابکت، تانکر های سوخت رسان، خودروی حمل کف، خودروی حمل دستگاه تنفسی، تریلی های آب و … هستند.

برنامه کاربردي تجهيزات ايمني و آتش نشاني,دانلود برنامه تجهيزات ايمني و آتش نشاني,برنامه توپ تجهيزات ايمني و آتش نشاني,برنامه کاربردي ويندوز تجهيزات ايمني و آتش نشاني,برنامه خوب تجهيزات ايمني و آتش نشاني,برنامه بهينه سازي  تجهيزات ايمني و آتش نشاني, برنامه پشتيبان گيري تجهيزات ايمني و آتش نشاني,برنامه جديد تجهيزات ايمني و آتش نشاني,برنامه بهينه سازي به نام تجهيزات ايمني و آتش نشاني,دانلود نرم افزار دکستاب تجهيزات ايمني و آتش نشاني,دانلود نرم افزار جديد تجهيزات ايمني و آتش نشاني,دانلود نرم افزار قديمي تجهيزات ايمني و آتش نشاني

 

فروشنده لوازم آتش نشانی,کلیه لوازم آتش نشانی,وسایل و تجهیزات آتش نشانی,لوازم ایمنی آتش نشانی,بورس لوازم آتش نشانی,لوازم اطفا حریق.اطفاء حریق و آتش نشانی,تجهیزات آتش نشانی,کپسول آتش نشانی,تجهیزات ایمنی و آتش نشانی