• 1
  • slider jquery
  • 3
image carousel by WOWSlider.com v8.8

فروشگاه تخصصی تجهیزات ایمنی و آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی

فروشگاه انگونی فروشنده تجهیزات آتش نشانی و لوازم ایمنی و ابزار کار در ارتفاع آماده همکاری با کلیه نهادها و فروشگاههای تجهیزات ایمنی و آتش نشانی میباشد.

مدیریت آتش

اولین واکنش ما این است که آن را خاموش کنیم. برای دهه‌ها، خدمات جنگلی تنها زمانی انجام شده‌است که به wildland آتش‌سوزی رسیده‌است. اما علم روش تفکر ما درباره آتش wildland و نحوه مدیریت آن را تغییر داده‌است. ما هنوز آتش را سرکوب می‌کنیم، به خصوص اگر مردم و جوامع را تهدید کنند، اما ما درک می‌کنیم که آتش نقشی در طبیعت دارد که می‌تواند به اکو سیستم‌های سالم منجر شود. بنابراین ما به دنبال راه‌هایی برای مدیریت آن هستیم تا نقش خود را ایفا کنیم، به عنوان مثال، با روشن کردن آتش تجویز شده.
 
خدمات جنگلی تحقیقات حاشیه‌ای را اجرا می‌کند و ابزارهایی را برای کمک به مدیران زمین برای درک بهتر و مدیریت آتش توسعه می‌دهد. دانشمندان ما رفتار آتش و اثرات آتش‌سوزی بر روی اکوسیستم‌ها و جامعه و نیز گزینه‌های مدیریتی را مطالعه می‌کنند.
 
درباره تحقیقات آتش‌سوزی بیشتر یاد بگیرید
 
 
 
مبارزه با آتش‌سوزی
بیش از ۷۳،۰۰۰ wildfires هر ساله به طور متوسط حدود ۷ میلیون هکتار زمین خصوصی، ایالتی و فدرال را در ایالات‌متحده به آتش کشیده‌اند. مامورین آتش‌نشانی جنگل به تعداد قابل‌توجهی از آن‌ها پاسخ می‌دهند، یا به این دلیل که در حال سوختن روی زمین سیستم ملی جنگل یا به دلیل ارائه کمک به یک شریک فدرال، قبیله‌ای، ایالتی و یا محلی هستند.
 
ما باید با افراد بسیار آموزش‌دیده، ابزار خوب طراحی‌شده و تجهیزات اجرایی بالا برای پاسخ ایمن و به طور موثر به جنگل و علفزارهای آماده باشیم. پاسخ به آتش‌سوزی اغلب نیازمند ترکیبی از آتش‌نشان‌ها و هواپیماهای آتش‌نشانی هوایی است.
 
در مورد افراد در آتش بیشتر یاد بگیرید
 
بیشتر درباره تجهیزات آتش‌نشانی و ابزار آتش‌نشانی بیاموزید
 
 
 
پیش‌بینی آتش
خدمات پیشگویانه اطلاعاتی در مورد آب و هوای آتش، خطر آتش‌سوزی / سوخت‌ها، و اطلاعات وضعیت منابع / منابع که مدیران آتش‌نشانی نیاز به پیش‌بینی فعالیت حریق قابل‌توجه دارند را فراهم می‌کند و مشخص می‌کند که در کجا باید آتش نشانان، موتورها، هواپیماها و دیگر تجهیزات آتش‌نشانی را برای پاسخ به آن شناسایی کنند.
 
محصولات خدمات پیشگویانه در برنامه‌های هفتگی و ماهانه شکل می‌گیرند، گزارش‌های اطلاعاتی که روزانه یا هفتگی یا بسته به فعالیت‌های آتش‌سوزی، و گزارش‌های سالانه تولید می‌شوند.
 
در مورد پیش‌بینی آتش‌سوزی بیشتر یاد بگیرید
 
 
 
بازسازی و بازسازی آتش
پس از آتش‌سوزی جنگلی، ممکن است سرویس جنگل نیاز به اجرای فعالیت‌های بازسازی و بازسازی داشته باشد. بازسازی و بازسازی فرایندی طولانی است که بر تعمیر زیرساخت‌ها و خسارات منابع طبیعی ناشی از آتش تمرکز دارد.
 
هدف از برنامه واکنش اضطراری منطقه Burned شناسایی تهدیدها پس از آتش‌سوزی به زندگی انسانی و ایمنی، اموال و منابع طبیعی مهم یا فرهنگی در سرزمین‌های سیستم ملی جنگل و اتخاذ اقدامات فوری و مناسب برای مدیریت خطرات غیرقابل‌قبول است. این کار تثبیت قبل از آتش‌سوزی شروع می‌شود و ممکن است تا یک سال ادامه پیدا کند.

فروشنده لوازم آتش نشانی,کلیه لوازم آتش نشانی,وسایل و تجهیزات آتش نشانی,لوازم ایمنی آتش نشانی,بورس لوازم آتش نشانی,لوازم اطفا حریق.اطفاء حریق و آتش نشانی,تجهیزات آتش نشانی,کپسول آتش نشانی,تجهیزات ایمنی و آتش نشانی